Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
POWIAT KOLBUSZOWSKI

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
POWIAT KOLBUSZOWSKI

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Powiat Kolbuszowski

www.powiat.kolbuszowski.pl

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna3941785
Ikona - strzałka prawaInformacja
Ikona - strzałka prawaDane99755
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201830699
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe18809
Ikona - strzałka prawaMałe granty110
Ikona - strzałka prawa20221040
Ikona - strzałka prawa20211429
Ikona - strzałka prawa20201207
Ikona - strzałka prawa20191182
Ikona - strzałka prawa20181189
Ikona - strzałka prawa20171251
Ikona - strzałka prawa20161154
Ikona - strzałka prawa20151137
Ikona - strzałka prawa20131147
Ikona - strzałka prawaPomoc prawna 20181203
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska19348
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia13344
Ikona - strzałka prawaPrawo Miejscowe5871
Ikona - strzałka prawaInformacja o środowisku i jego ochronie4146
Ikona - strzałka prawaPola elektromagnetyczne2899
Ikona - strzałka prawaKomunikaty, Obwieszczenia, Ogłoszenia274941
Ikona - strzałka prawaInformacja Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru223686
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowy - Wydział Architektury i Budownictwa21431
Ikona - strzałka prawaBudynki mieszkalne14604
Ikona - strzałka prawaStacje transformatorowe i kontenerowe6351
Ikona - strzałka prawaSieci19998
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o wolnych stanowiskach pracy271638
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1238571
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych29523
Ikona - strzałka prawaPlatforma Zakupowa6852
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza15165
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?26511
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa32910
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe46702
Ikona - strzałka prawaRadni60917
Ikona - strzałka prawaKierownicy Wydziałów44487
Ikona - strzałka prawaKierownicy i Dyrektorzy Jednostek61577
Ikona - strzałka prawaZarząd Powiatu42847
Ikona - strzałka prawaSekretarz i Skarbnik Powiatu32581
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające dycyzje z up. Starosty47299
Ikona - strzałka prawaWspółpraca międzynarodowa10730
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne7385
Ikona - strzałka prawaPetycje4846
Ikona - strzałka prawaPetycje kierowane do Komisji Skarg Wniosków i Petycji Rady Powiatu Kolbuszowskiego.2509
Ikona - strzałka prawaPetycje kierowane do Starosty2873
Ikona - strzałka prawaBiuro rzeczy znalezionych8986
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna Pomoc Prawna13575
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności cyfrowej3685
Ikona - strzałka prawaZapis transmisji Sesji Rady Powiatu2110
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada powiatu31737
Ikona - strzałka prawaPlan pracy9423
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania do radnych2218
Ikona - strzałka prawaRadni21703
Ikona - strzałka prawaStarosta35845
Ikona - strzałka prawaWicestarosta19731
Ikona - strzałka prawaZarząd powiatu21758
Ikona - strzałka prawaSekretarz powiatu18617
Ikona - strzałka prawaSkarbnik powiatu18852
Ikona - strzałka prawaKomisje16280
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna8583
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Mieniem i Finansów7751
Ikona - strzałka prawaKomisja Promocji, Rozwoju Gospodarczego, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki8528
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego8599
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Pomocy Rodzinie i Spraw Społecznych8550
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji2253
Ikona - strzałka prawaWydziały i Biura38906
Ikona - strzałka prawaWydział organizacyjny13893
Ikona - strzałka prawaWydział architektury i budownictwa21740
Ikona - strzałka prawaWydział budżetowo-finansowy10918
Ikona - strzałka prawaWydział komunikacji i transportu69315
Ikona - strzałka prawaWydział ochrony środowiska, rolnictwa, leśnictwa i ochrony przyrody16841
Ikona - strzałka prawaWydział geodezji, kartografii, katastru i gospodarki nieruchomościami26298
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut18018
Ikona - strzałka prawaRegulamin21668
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Powiatu22672
Ikona - strzałka prawaII kadencja 2002-200646126
Ikona - strzałka prawaIII kadencja 2006-201042749
Ikona - strzałka prawaIV kadencja 2010-201447823
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2014-201845590
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2018-202326288
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie powiatu3733
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju18707
Ikona - strzałka prawaJednostki powiatowe
Ikona - strzałka prawaStarostwo Powiatowe90160
Ikona - strzałka prawaPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie52879
Ikona - strzałka prawaStatus Prawny i Organizacja PCPR5228
Ikona - strzałka prawaSposoby przyjmowania i załatwiania spraw4912
Ikona - strzałka prawaDokumenty programowe5480
Ikona - strzałka prawaSprawozdania4810
Ikona - strzałka prawaKontrole4973
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia i konkursy12808
Ikona - strzałka prawaNabór na stanowisko urzędnicze4851
Ikona - strzałka prawaRejestry i ewidencje4371
Ikona - strzałka prawaMajątek i finanse jednostki4441
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół do Spraw Orzekania Niepełnosprawności42163
Ikona - strzałka prawaZarząd Dróg Powiatowych72287
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności1354
Ikona - strzałka prawaBiuro Obsługi Jednostek Samorządu Powiatowego27012
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo17175
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939r.15210
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Weryni12913
Ikona - strzałka prawaLiceum Ogólnokształcące w Kolbuszowej12988
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia Zawodowego9927
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Urząd Pracy65846
Ikona - strzałka prawaMajątek powiatu1451
Ikona - strzałka prawaBudżet28301
Ikona - strzałka prawaProjekt304
Ikona - strzałka prawasprawozdania z wykonania budżetu10745
Ikona - strzałka prawasprawozdania z inwestycji drogowych6570
Ikona - strzałka prawaJednostka Administracji Niezespolonej
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego43059
Ikona - strzałka prawaDane kontaktowe2244
Ikona - strzałka prawaDruki do pobrania13105
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie o wolnych stanowiskach pracy5834
Ikona - strzałka prawaZawiadomienia, Obwieszczenia2951
Ikona - strzałka prawaZakres działania2326
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności cyfrowej1613
Ikona - strzałka prawaPlacówki oświatowe i Jednostki budżetowe
Ikona - strzałka prawaPoradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kolbuszowej35085
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu12533
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian14802
Ikona - strzałka prawaArchiwum12575
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego12983
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów11855
Ikona - strzałka prawaAdministracja99
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi11770
Ikona - strzałka prawa.

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2023-06-07 14:26:42, zmian dokonał(a): adminMN

WCAG 2.0 (Level AA)