Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
POWIAT KOLBUSZOWSKI

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
POWIAT KOLBUSZOWSKI

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Powiat Kolbuszowski

www.powiat.kolbuszowski.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna4285129
Ikona - strzałka prawaInformacja
Ikona - strzałka prawaDane101232
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 2024255
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201832573
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe20935
Ikona - strzałka prawaMałe granty532
Ikona - strzałka prawa2023306
Ikona - strzałka prawa20221531
Ikona - strzałka prawa20211938
Ikona - strzałka prawa20201633
Ikona - strzałka prawa20191620
Ikona - strzałka prawa20181604
Ikona - strzałka prawa20171634
Ikona - strzałka prawa20161561
Ikona - strzałka prawa20151529
Ikona - strzałka prawa20131529
Ikona - strzałka prawaPomoc prawna 20181635
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska20735
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia14764
Ikona - strzałka prawaPrawo Miejscowe6273
Ikona - strzałka prawaInformacja o środowisku i jego ochronie5068
Ikona - strzałka prawaPola elektromagnetyczne3770
Ikona - strzałka prawaKomunikaty, Obwieszczenia, Ogłoszenia289099
Ikona - strzałka prawaInformacja Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru269192
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowy - Wydział Architektury i Budownictwa23150
Ikona - strzałka prawaBudynki mieszkalne15750
Ikona - strzałka prawaStacje transformatorowe i kontenerowe6953
Ikona - strzałka prawaSieci23082
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o wolnych stanowiskach pracy291581
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1289506
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych33231
Ikona - strzałka prawaPlatforma Zakupowa8713
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza16514
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?27402
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa34092
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe49362
Ikona - strzałka prawaRadni65514
Ikona - strzałka prawaKierownicy Wydziałów48166
Ikona - strzałka prawaKierownicy i Dyrektorzy Jednostek67276
Ikona - strzałka prawaZarząd Powiatu46785
Ikona - strzałka prawaSekretarz i Skarbnik Powiatu35623
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające dycyzje z up. Starosty51889
Ikona - strzałka prawaWspółpraca międzynarodowa11533
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne8505
Ikona - strzałka prawaPetycje5629
Ikona - strzałka prawaPetycje kierowane do Komisji Skarg Wniosków i Petycji Rady Powiatu Kolbuszowskiego.2929
Ikona - strzałka prawaPetycje kierowane do Starosty3268
Ikona - strzałka prawaBiuro rzeczy znalezionych10179
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna Pomoc Prawna17161
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności cyfrowej4506
Ikona - strzałka prawaZapis transmisji Sesji Rady Powiatu3120
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada powiatu32986
Ikona - strzałka prawaPlan pracy9860
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych2636
Ikona - strzałka prawaRadni22663
Ikona - strzałka prawaStarosta37236
Ikona - strzałka prawaWicestarosta20546
Ikona - strzałka prawaZarząd powiatu22757
Ikona - strzałka prawaSekretarz powiatu19348
Ikona - strzałka prawaSkarbnik powiatu19646
Ikona - strzałka prawaKomisje17000
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna8970
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Mieniem i Finansów8158
Ikona - strzałka prawaKomisja Promocji, Rozwoju Gospodarczego, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki8966
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego9059
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Pomocy Rodzinie i Spraw Społecznych8957
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji2629
Ikona - strzałka prawaWydziały i Biura39997
Ikona - strzałka prawaWydział organizacyjny14525
Ikona - strzałka prawaWydział architektury i budownictwa22573
Ikona - strzałka prawaWydział budżetowo-finansowy11451
Ikona - strzałka prawaWydział komunikacji i transportu70352
Ikona - strzałka prawaWydział ochrony środowiska, rolnictwa, leśnictwa i ochrony przyrody17640
Ikona - strzałka prawaWydział geodezji, kartografii, katastru i gospodarki nieruchomościami27573
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut18870
Ikona - strzałka prawaRegulamin22568
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Powiatu24148
Ikona - strzałka prawaII kadencja 2002-200651576
Ikona - strzałka prawaIII kadencja 2006-201047287
Ikona - strzałka prawaIV kadencja 2010-201452443
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2014-201850114
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2018-202333474
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie powiatu4561
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju19399
Ikona - strzałka prawaJednostki powiatowe
Ikona - strzałka prawaStarostwo Powiatowe93946
Ikona - strzałka prawaPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie54662
Ikona - strzałka prawaStatus Prawny i Organizacja PCPR5852
Ikona - strzałka prawaSposoby przyjmowania i załatwiania spraw5439
Ikona - strzałka prawaDokumenty programowe6055
Ikona - strzałka prawaSprawozdania5300
Ikona - strzałka prawaKontrole5473
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia i konkursy13208
Ikona - strzałka prawaNabór na stanowisko urzędnicze5335
Ikona - strzałka prawaRejestry i ewidencje4838
Ikona - strzałka prawaMajątek i finanse jednostki4928
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół do Spraw Orzekania Niepełnosprawności43728
Ikona - strzałka prawaZarząd Dróg Powiatowych76504
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności1790
Ikona - strzałka prawaBiuro Obsługi Jednostek Samorządu Powiatowego28364
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo17898
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939r.19114
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Weryni13412
Ikona - strzałka prawaLiceum Ogólnokształcące w Kolbuszowej13481
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia Zawodowego10482
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Urząd Pracy67022
Ikona - strzałka prawaMajątek powiatu2267
Ikona - strzałka prawaBudżet30633
Ikona - strzałka prawaProjekt703
Ikona - strzałka prawasprawozdania z wykonania budżetu11674
Ikona - strzałka prawasprawozdania z inwestycji drogowych7250
Ikona - strzałka prawaJednostka Administracji Niezespolonej
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego46083
Ikona - strzałka prawaDane kontaktowe2812
Ikona - strzałka prawaDruki do pobrania14379
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie o wolnych stanowiskach pracy6334
Ikona - strzałka prawaZawiadomienia, Obwieszczenia3433
Ikona - strzałka prawaZakres działania2730
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności cyfrowej2095
Ikona - strzałka prawaPlacówki oświatowe i Jednostki budżetowe
Ikona - strzałka prawaPoradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kolbuszowej36848
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu13229
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian15427
Ikona - strzałka prawaArchiwum13227
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego13650
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów12460
Ikona - strzałka prawaAdministracja106
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi12457
Ikona - strzałka prawa.

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2024-02-28 18:03:01, zmian dokonał(a): adminrp

WCAG 2.0 (Level AA)