Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
POWIAT KOLBUSZOWSKI

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
POWIAT KOLBUSZOWSKI

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Powiat Kolbuszowski

www.powiat.kolbuszowski.pl

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna3510198
Ikona - strzałka prawaInformacja
Ikona - strzałka prawaDane97834
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201828170
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe15282
Ikona - strzałka prawa202218
Ikona - strzałka prawa2021645
Ikona - strzałka prawa2020509
Ikona - strzałka prawa2019488
Ikona - strzałka prawa2018480
Ikona - strzałka prawa2017510
Ikona - strzałka prawa2016467
Ikona - strzałka prawa2015473
Ikona - strzałka prawa2013499
Ikona - strzałka prawaPomoc prawna 2018505
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska17175
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia10802
Ikona - strzałka prawaPrawo Miejscowe5157
Ikona - strzałka prawaInformacja o środowisku i jego ochronie2675
Ikona - strzałka prawaPola elektromagnetyczne1539
Ikona - strzałka prawaKomunikaty, Obwieszczenia, Ogłoszenia251233
Ikona - strzałka prawaInformacja Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru150131
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowy - Wydział Architektury i Budownictwa18729
Ikona - strzałka prawaBudynki mieszkalne12522
Ikona - strzałka prawaStacje transformatorowe i kontenerowe5225
Ikona - strzałka prawaSieci15405
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o wolnych stanowiskach pracy243219
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1151347
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych24038
Ikona - strzałka prawaPlatforma Zakupowa4142
Ikona - strzałka prawaKontrole13722
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?25252
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa31001
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe43101
Ikona - strzałka prawaRadni53819
Ikona - strzałka prawaKierownicy Wydziałów38903
Ikona - strzałka prawaKierownicy i Dyrektorzy Jednostek52890
Ikona - strzałka prawaZarząd Powiatu36575
Ikona - strzałka prawaSekretarz i Skarbnik Powiatu28055
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające dycyzje z up. Starosty39971
Ikona - strzałka prawaWspółpraca międzynarodowa9558
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne5844
Ikona - strzałka prawaPetycje3575
Ikona - strzałka prawaPetycje kierowane do Komisji Skarg Wniosków i Petycji Rady Powiatu Kolbuszowskiego.1760
Ikona - strzałka prawaPetycje kierowane do Starosty1971
Ikona - strzałka prawaBiuro rzeczy znalezionych7316
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna Pomoc Prawna8795
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności cyfrowej2532
Ikona - strzałka prawaZapis transmisji Sesji Rady Powiatu868
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada powiatu29709
Ikona - strzałka prawaPlan pracy8696
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania do radnych1544
Ikona - strzałka prawaRadni20381
Ikona - strzałka prawaStarosta33962
Ikona - strzałka prawaWicestarosta18595
Ikona - strzałka prawaZarząd powiatu20345
Ikona - strzałka prawaSekretarz powiatu17532
Ikona - strzałka prawaSkarbnik powiatu17643
Ikona - strzałka prawaKomisje15314
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna7908
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Mieniem i Finansów7053
Ikona - strzałka prawaKomisja Promocji, Rozwoju Gospodarczego, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki7778
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego7824
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Pomocy Rodzinie i Spraw Społecznych7865
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji1596
Ikona - strzałka prawaWydziały i Biura37162
Ikona - strzałka prawaWydział organizacyjny12930
Ikona - strzałka prawaWydział architektury i budownictwa20472
Ikona - strzałka prawaWydział budżetowo-finansowy10090
Ikona - strzałka prawaWydział komunikacji i transportu67780
Ikona - strzałka prawaWydział ochrony środowiska, rolnictwa, leśnictwa i ochrony przyrody15442
Ikona - strzałka prawaWydział geodezji, kartografii, katastru i gospodarki nieruchomościami24208
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut16893
Ikona - strzałka prawaRegulamin20444
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Powiatu20764
Ikona - strzałka prawaII kadencja 2002-200638358
Ikona - strzałka prawaIII kadencja 2006-201035141
Ikona - strzałka prawaIV kadencja 2010-201440203
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2014-201838022
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2018-202316850
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie powiatu2547
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju17617
Ikona - strzałka prawaJednostki powiatowe
Ikona - strzałka prawaStarostwo Powiatowe85245
Ikona - strzałka prawaPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie49982
Ikona - strzałka prawaStatus Prawny i Organizacja PCPR4366
Ikona - strzałka prawaSposoby przyjmowania i załatwiania spraw4081
Ikona - strzałka prawaDokumenty programowe4606
Ikona - strzałka prawaSprawozdania4023
Ikona - strzałka prawaKontrole4138
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia i konkursy12198
Ikona - strzałka prawaNabór na stanowisko urzędnicze4181
Ikona - strzałka prawaRejestry i ewidencje3598
Ikona - strzałka prawaMajątek i finanse jednostki3658
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół do Spraw Orzekania Niepełnosprawności40068
Ikona - strzałka prawaZarząd Dróg Powiatowych67124
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności643
Ikona - strzałka prawaBiuro Obsługi Jednostek Samorządu Powiatowego25138
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo16162
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939r.13692
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Weryni12083
Ikona - strzałka prawaLiceum Ogólnokształcące w Kolbuszowej12069
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia Zawodowego8942
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Urząd Pracy64504
Ikona - strzałka prawaMajątek powiatu
Ikona - strzałka prawaBudżet24350
Ikona - strzałka prawasprawozdania z wykonania budżetu9342
Ikona - strzałka prawasprawozdania z inwestycji drogowych5736
Ikona - strzałka prawaJednostka Administracji Niezespolonej
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego39213
Ikona - strzałka prawaDane kontaktowe1359
Ikona - strzałka prawaDruki do pobrania10812
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie o wolnych stanowiskach pracy4760
Ikona - strzałka prawaZawiadomienia, Obwieszczenia2042
Ikona - strzałka prawaZakres działania1669
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności cyfrowej764
Ikona - strzałka prawaPlacówki oświatowe i Jednostki budżetowe
Ikona - strzałka prawaPoradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kolbuszowej33071
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu11660
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian13803
Ikona - strzałka prawaArchiwum11479
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego12035
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów11010
Ikona - strzałka prawaAdministracja82
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi10913
Ikona - strzałka prawa.

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2022-05-26 14:39:5, zmian dokonał(a): adminMN

WCAG 2.0 (Level AA)