Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
POWIAT KOLBUSZOWSKI

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
POWIAT KOLBUSZOWSKI

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Powiat Kolbuszowski

www.powiat.kolbuszowski.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna3244639
Ikona - strzałka prawaInformacja
Ikona - strzałka prawaDane96926
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201827053
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe13585
Ikona - strzałka prawa2021212
Ikona - strzałka prawa2020176
Ikona - strzałka prawa2019175
Ikona - strzałka prawa2018164
Ikona - strzałka prawa2017173
Ikona - strzałka prawa2016160
Ikona - strzałka prawa2015181
Ikona - strzałka prawa2013199
Ikona - strzałka prawaPomoc prawna 2018193
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska16445
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia9568
Ikona - strzałka prawaPrawo Miejscowe4824
Ikona - strzałka prawaInformacja o środowisku i jego ochronie2027
Ikona - strzałka prawaPola elektromagnetyczne1042
Ikona - strzałka prawaObsługa stron70182
Ikona - strzałka prawaArchitektura i Budownictwo588683
Ikona - strzałka prawaGeodezja21330
Ikona - strzałka prawaKomunikacja9807
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska51582
Ikona - strzałka prawaOR6354
Ikona - strzałka prawaPCPR357494
Ikona - strzałka prawaPZO2067081
Ikona - strzałka prawaZD5656
Ikona - strzałka prawaNB7868
Ikona - strzałka prawaPODGiK10230
Ikona - strzałka prawaBOJSP7132
Ikona - strzałka prawaKomunikaty, Obwieszczenia, Ogłoszenia242067
Ikona - strzałka prawaInformacja Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru115591
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowy - Wydział Architektury i Budownictwa17348
Ikona - strzałka prawaBudynki mieszkalne11658
Ikona - strzałka prawaStacje transformatorowe i kontenerowe4560
Ikona - strzałka prawaSieci13024
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o wolnych stanowiskach pracy230315
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1101750
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych21300
Ikona - strzałka prawaPlatforma Zakupowa2154
Ikona - strzałka prawaZamierzenia działań Rady i Zarządu Powiatu22689
Ikona - strzałka prawaKultura i Oświata8363
Ikona - strzałka prawaPlan Rozwoju Lokalnego6209
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo Obywateli6559
Ikona - strzałka prawaKontrole13189
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?24575
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa29992
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe41273
Ikona - strzałka prawaRadni50240
Ikona - strzałka prawaKierownicy Wydziałów35868
Ikona - strzałka prawaKierownicy i Dyrektorzy Jednostek49039
Ikona - strzałka prawaZarząd Powiatu33279
Ikona - strzałka prawaSekretarz i Skarbnik Powiatu25770
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające dycyzje z up. Starosty36527
Ikona - strzałka prawaWspółpraca międzynarodowa9037
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne5358
Ikona - strzałka prawaPetycje3051
Ikona - strzałka prawaPetycje kierowane do Komisji Skarg Wniosków i Petycji Rady Powiatu Kolbuszowskiego.1382
Ikona - strzałka prawaPetycje kierowane do Starosty1630
Ikona - strzałka prawaBiuro rzeczy znalezionych6216
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna Pomoc Prawna6480
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności cyfrowej1791
Ikona - strzałka prawaZapis transmisji Sesji Rady Powiatu212
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada powiatu28684
Ikona - strzałka prawaPlan pracy8347
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania do radnych1259
Ikona - strzałka prawaRadni19748
Ikona - strzałka prawaStarosta32980
Ikona - strzałka prawaWicestarosta18036
Ikona - strzałka prawaZarząd powiatu19681
Ikona - strzałka prawaSekretarz powiatu16996
Ikona - strzałka prawaSkarbnik powiatu17107
Ikona - strzałka prawaKomisje14755
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna7545
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Mieniem i Finansów6702
Ikona - strzałka prawaKomisja Promocji, Rozwoju Gospodarczego, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki7407
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego7407
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Pomocy Rodzinie i Spraw Społecznych7525
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji1274
Ikona - strzałka prawaWydziały i Biura36182
Ikona - strzałka prawaWydział organizacyjny12391
Ikona - strzałka prawaWydział architektury i budownictwa19731
Ikona - strzałka prawaWydział budżetowo-finansowy9695
Ikona - strzałka prawaWydział komunikacji i transportu66738
Ikona - strzałka prawaWydział ochrony środowiska, rolnictwa, leśnictwa i ochrony przyrody14673
Ikona - strzałka prawaWydział geodezji, kartografii, katastru i gospodarki nieruchomościami23221
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut16059
Ikona - strzałka prawaRegulamin19765
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Powiatu19696
Ikona - strzałka prawaII kadencja 2002-200634118
Ikona - strzałka prawaIII kadencja 2006-201031126
Ikona - strzałka prawaIV kadencja 2010-201436289
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2014-201833911
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2018-202311948
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie powiatu1893
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju17089
Ikona - strzałka prawaJednostki powiatowe
Ikona - strzałka prawaStarostwo Powiatowe82654
Ikona - strzałka prawaPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie48187
Ikona - strzałka prawaStatus Prawny i Organizacja PCPR3925
Ikona - strzałka prawaSposoby przyjmowania i załatwiania spraw3696
Ikona - strzałka prawaDokumenty programowe4210
Ikona - strzałka prawaSprawozdania3644
Ikona - strzałka prawaKontrole3738
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia i konkursy11899
Ikona - strzałka prawaNabór na stanowisko urzędnicze3843
Ikona - strzałka prawaRejestry i ewidencje3199
Ikona - strzałka prawaMajątek i finanse jednostki3272
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół do Spraw Orzekania Niepełnosprawności39029
Ikona - strzałka prawaZarząd Dróg Powiatowych64265
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności288
Ikona - strzałka prawaBiuro Obsługi Jednostek Samorządu Powiatowego24099
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo15658
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939r.13076
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Weryni11694
Ikona - strzałka prawaLiceum Ogólnokształcące w Kolbuszowej11601
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia Praktycznego8491
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Urząd Pracy63804
Ikona - strzałka prawaMajątek powiatu
Ikona - strzałka prawaBudżet22358
Ikona - strzałka prawasprawozdania z wykonania budżetu8731
Ikona - strzałka prawasprawozdania z inwestycji drogowych5297
Ikona - strzałka prawaJednostka Administracji Niezespolonej
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego37271
Ikona - strzałka prawaDane kontaktowe916
Ikona - strzałka prawaDruki do pobrania9416
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie o wolnych stanowiskach pracy4240
Ikona - strzałka prawaZawiadomienia, Obwieszczenia1688
Ikona - strzałka prawaZakres działania1376
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności cyfrowej311
Ikona - strzałka prawaPlacówki oświatowe i Jednostki budżetowe
Ikona - strzałka prawaPoradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kolbuszowej32064
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu11217
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian13258
Ikona - strzałka prawaArchiwum10940
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego11554
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów10595
Ikona - strzałka prawaAdministracja75
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi10543
Ikona - strzałka prawa.

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-10-20 14:21:47, zmian dokonał(a): adminMN

WCAG 2.0 (Level AA)