Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
POWIAT KOLBUSZOWSKI

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
POWIAT KOLBUSZOWSKI

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Powiat Kolbuszowski

www.powiat.kolbuszowski.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna4404664
Ikona - strzałka prawaInformacja
Ikona - strzałka prawaDane102042
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20241342
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201833567
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe21802
Ikona - strzałka prawaMałe granty683
Ikona - strzałka prawa2023457
Ikona - strzałka prawa20221672
Ikona - strzałka prawa20212088
Ikona - strzałka prawa20201771
Ikona - strzałka prawa20191758
Ikona - strzałka prawa20181741
Ikona - strzałka prawa20171769
Ikona - strzałka prawa20161698
Ikona - strzałka prawa20151660
Ikona - strzałka prawa20131674
Ikona - strzałka prawaPomoc prawna 20181770
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska21702
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia15304
Ikona - strzałka prawaPrawo Miejscowe6403
Ikona - strzałka prawaInformacja o środowisku i jego ochronie5980
Ikona - strzałka prawaPola elektromagnetyczne4112
Ikona - strzałka prawaKomunikaty, Obwieszczenia, Ogłoszenia295243
Ikona - strzałka prawaInformacja Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru288607
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowy - Wydział Architektury i Budownictwa24523
Ikona - strzałka prawaBudynki mieszkalne16196
Ikona - strzałka prawaStacje transformatorowe i kontenerowe7162
Ikona - strzałka prawaSieci24207
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o wolnych stanowiskach pracy299413
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1308554
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych34564
Ikona - strzałka prawaPlatforma Zakupowa9330
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza17225
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?27930
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa34709
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe50826
Ikona - strzałka prawaRadni67704
Ikona - strzałka prawaKierownicy Wydziałów49622
Ikona - strzałka prawaKierownicy i Dyrektorzy Jednostek69470
Ikona - strzałka prawaZarząd Powiatu48336
Ikona - strzałka prawaSekretarz i Skarbnik Powiatu36732
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające dycyzje z up. Starosty53668
Ikona - strzałka prawaWspółpraca międzynarodowa11872
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne9151
Ikona - strzałka prawaPetycje6207
Ikona - strzałka prawaPetycje kierowane do Komisji Skarg Wniosków i Petycji Rady Powiatu Kolbuszowskiego.3076
Ikona - strzałka prawaPetycje kierowane do Starosty3528
Ikona - strzałka prawaBiuro rzeczy znalezionych10897
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna Pomoc Prawna18987
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności cyfrowej5203
Ikona - strzałka prawaZapis transmisji Sesji Rady Powiatu3754
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada powiatu33952
Ikona - strzałka prawaPlan pracy10011
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych2780
Ikona - strzałka prawaRadni23751
Ikona - strzałka prawaStarosta38279
Ikona - strzałka prawaWicestarosta20968
Ikona - strzałka prawaZarząd powiatu23354
Ikona - strzałka prawaSekretarz powiatu20081
Ikona - strzałka prawaSkarbnik powiatu20036
Ikona - strzałka prawaKomisje17569
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna9139
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Mieniem i Finansów8297
Ikona - strzałka prawaKomisja Promocji, Rozwoju Gospodarczego, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki9126
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego9302
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Pomocy Rodzinie i Spraw Społecznych9124
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji2764
Ikona - strzałka prawaWydziały i Biura40785
Ikona - strzałka prawaWydział organizacyjny14734
Ikona - strzałka prawaWydział architektury i budownictwa22892
Ikona - strzałka prawaWydział budżetowo-finansowy11643
Ikona - strzałka prawaWydział komunikacji i transportu70770
Ikona - strzałka prawaWydział ochrony środowiska, rolnictwa, leśnictwa i ochrony przyrody17942
Ikona - strzałka prawaWydział geodezji, kartografii, katastru i gospodarki nieruchomościami28085
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut19303
Ikona - strzałka prawaRegulamin23149
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Powiatu24779
Ikona - strzałka prawaII kadencja 2002-200653457
Ikona - strzałka prawaIII kadencja 2006-201049054
Ikona - strzałka prawaIV kadencja 2010-201454259
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2014-201851858
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2018-202336257
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 2024-202964
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie powiatu4926
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju20368
Ikona - strzałka prawaJednostki powiatowe
Ikona - strzałka prawaStarostwo Powiatowe95761
Ikona - strzałka prawaPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie55553
Ikona - strzałka prawaStatus Prawny i Organizacja PCPR6017
Ikona - strzałka prawaSposoby przyjmowania i załatwiania spraw5630
Ikona - strzałka prawaDokumenty programowe6221
Ikona - strzałka prawaSprawozdania5487
Ikona - strzałka prawaKontrole5634
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia i konkursy13330
Ikona - strzałka prawaNabór na stanowisko urzędnicze5473
Ikona - strzałka prawaRejestry i ewidencje5493
Ikona - strzałka prawaMajątek i finanse jednostki5078
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół do Spraw Orzekania Niepełnosprawności44754
Ikona - strzałka prawaZarząd Dróg Powiatowych78089
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności1916
Ikona - strzałka prawaBiuro Obsługi Jednostek Samorządu Powiatowego29156
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo18543
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939r.19627
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Weryni13589
Ikona - strzałka prawaLiceum Ogólnokształcące w Kolbuszowej13659
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia Zawodowego10689
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Urząd Pracy67514
Ikona - strzałka prawaMajątek powiatu2851
Ikona - strzałka prawaBudżet31794
Ikona - strzałka prawaProjekt821
Ikona - strzałka prawasprawozdania z wykonania budżetu12160
Ikona - strzałka prawasprawozdania z inwestycji drogowych7696
Ikona - strzałka prawaJednostka Administracji Niezespolonej
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego47065
Ikona - strzałka prawaDane kontaktowe3017
Ikona - strzałka prawaDruki do pobrania14704
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie o wolnych stanowiskach pracy6496
Ikona - strzałka prawaZawiadomienia, Obwieszczenia3580
Ikona - strzałka prawaZakres działania2863
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności cyfrowej2262
Ikona - strzałka prawaPlacówki oświatowe i Jednostki budżetowe
Ikona - strzałka prawaPoradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kolbuszowej37984
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu14121
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian16054
Ikona - strzałka prawaArchiwum14590
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego13985
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów13110
Ikona - strzałka prawaAdministracja108
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi13165
Ikona - strzałka prawa.

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2024-05-27 16:21:57, zmian dokonał(a): adminrp

WCAG 2.0 (Level AA)