Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
POWIAT KOLBUSZOWSKI

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
POWIAT KOLBUSZOWSKI

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Powiat Kolbuszowski

www.powiat.kolbuszowski.pl

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna3497589
Ikona - strzałka prawaInformacja
Ikona - strzałka prawaDane97789
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201828093
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe15191
Ikona - strzałka prawa2021617
Ikona - strzałka prawa2020491
Ikona - strzałka prawa2019469
Ikona - strzałka prawa2018460
Ikona - strzałka prawa2017488
Ikona - strzałka prawa2016447
Ikona - strzałka prawa2015454
Ikona - strzałka prawa2013484
Ikona - strzałka prawaPomoc prawna 2018491
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska17127
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia10711
Ikona - strzałka prawaPrawo Miejscowe5139
Ikona - strzałka prawaInformacja o środowisku i jego ochronie2641
Ikona - strzałka prawaPola elektromagnetyczne1512
Ikona - strzałka prawaKomunikaty, Obwieszczenia, Ogłoszenia250830
Ikona - strzałka prawaInformacja Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru148990
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowy - Wydział Architektury i Budownictwa18649
Ikona - strzałka prawaBudynki mieszkalne12486
Ikona - strzałka prawaStacje transformatorowe i kontenerowe5193
Ikona - strzałka prawaSieci15230
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o wolnych stanowiskach pracy242508
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1149489
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych23896
Ikona - strzałka prawaPlatforma Zakupowa3998
Ikona - strzałka prawaKontrole13678
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?25218
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa30954
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe42957
Ikona - strzałka prawaRadni53564
Ikona - strzałka prawaKierownicy Wydziałów38646
Ikona - strzałka prawaKierownicy i Dyrektorzy Jednostek52646
Ikona - strzałka prawaZarząd Powiatu36361
Ikona - strzałka prawaSekretarz i Skarbnik Powiatu27907
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające dycyzje z up. Starosty39765
Ikona - strzałka prawaWspółpraca międzynarodowa9497
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne5813
Ikona - strzałka prawaPetycje3549
Ikona - strzałka prawaPetycje kierowane do Komisji Skarg Wniosków i Petycji Rady Powiatu Kolbuszowskiego.1741
Ikona - strzałka prawaPetycje kierowane do Starosty1945
Ikona - strzałka prawaBiuro rzeczy znalezionych7274
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna Pomoc Prawna8683
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności cyfrowej2493
Ikona - strzałka prawaZapis transmisji Sesji Rady Powiatu824
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada powiatu29654
Ikona - strzałka prawaPlan pracy8674
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania do radnych1520
Ikona - strzałka prawaRadni20344
Ikona - strzałka prawaStarosta33913
Ikona - strzałka prawaWicestarosta18540
Ikona - strzałka prawaZarząd powiatu20316
Ikona - strzałka prawaSekretarz powiatu17503
Ikona - strzałka prawaSkarbnik powiatu17620
Ikona - strzałka prawaKomisje15285
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna7886
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Mieniem i Finansów7027
Ikona - strzałka prawaKomisja Promocji, Rozwoju Gospodarczego, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki7746
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego7797
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Pomocy Rodzinie i Spraw Społecznych7844
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji1577
Ikona - strzałka prawaWydziały i Biura37093
Ikona - strzałka prawaWydział organizacyjny12900
Ikona - strzałka prawaWydział architektury i budownictwa20426
Ikona - strzałka prawaWydział budżetowo-finansowy10066
Ikona - strzałka prawaWydział komunikacji i transportu67713
Ikona - strzałka prawaWydział ochrony środowiska, rolnictwa, leśnictwa i ochrony przyrody15396
Ikona - strzałka prawaWydział geodezji, kartografii, katastru i gospodarki nieruchomościami24142
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut16861
Ikona - strzałka prawaRegulamin20392
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Powiatu20710
Ikona - strzałka prawaII kadencja 2002-200638162
Ikona - strzałka prawaIII kadencja 2006-201034974
Ikona - strzałka prawaIV kadencja 2010-201440031
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2014-201837849
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2018-202316661
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie powiatu2503
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju17587
Ikona - strzałka prawaJednostki powiatowe
Ikona - strzałka prawaStarostwo Powiatowe85066
Ikona - strzałka prawaPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie49317
Ikona - strzałka prawaStatus Prawny i Organizacja PCPR4341
Ikona - strzałka prawaSposoby przyjmowania i załatwiania spraw4061
Ikona - strzałka prawaDokumenty programowe4581
Ikona - strzałka prawaSprawozdania3993
Ikona - strzałka prawaKontrole4114
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia i konkursy12179
Ikona - strzałka prawaNabór na stanowisko urzędnicze4163
Ikona - strzałka prawaRejestry i ewidencje3574
Ikona - strzałka prawaMajątek i finanse jednostki3633
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół do Spraw Orzekania Niepełnosprawności40021
Ikona - strzałka prawaZarząd Dróg Powiatowych66974
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności621
Ikona - strzałka prawaBiuro Obsługi Jednostek Samorządu Powiatowego25087
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo16138
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939r.13642
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Weryni12062
Ikona - strzałka prawaLiceum Ogólnokształcące w Kolbuszowej12050
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia Zawodowego8911
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Urząd Pracy64453
Ikona - strzałka prawaMajątek powiatu
Ikona - strzałka prawaBudżet24218
Ikona - strzałka prawasprawozdania z wykonania budżetu9284
Ikona - strzałka prawasprawozdania z inwestycji drogowych5713
Ikona - strzałka prawaJednostka Administracji Niezespolonej
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego39105
Ikona - strzałka prawaDane kontaktowe1332
Ikona - strzałka prawaDruki do pobrania10755
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie o wolnych stanowiskach pracy4725
Ikona - strzałka prawaZawiadomienia, Obwieszczenia2023
Ikona - strzałka prawaZakres działania1649
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności cyfrowej742
Ikona - strzałka prawaPlacówki oświatowe i Jednostki budżetowe
Ikona - strzałka prawaPoradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kolbuszowej33020
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu11641
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian13778
Ikona - strzałka prawaArchiwum11454
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego12012
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów10983
Ikona - strzałka prawaAdministracja81
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi10886
Ikona - strzałka prawa.

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2022-05-13 15:27:01, zmian dokonał(a): adminMN

WCAG 2.0 (Level AA)