Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
POWIAT KOLBUSZOWSKI

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
POWIAT KOLBUSZOWSKI

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Powiat Kolbuszowski

www.powiat.kolbuszowski.pl

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna4083112
Ikona - strzałka prawaInformacja
Ikona - strzałka prawaDane100310
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201831335
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe19528
Ikona - strzałka prawaMałe granty278
Ikona - strzałka prawa20221218
Ikona - strzałka prawa20211636
Ikona - strzałka prawa20201387
Ikona - strzałka prawa20191364
Ikona - strzałka prawa20181367
Ikona - strzałka prawa20171405
Ikona - strzałka prawa20161331
Ikona - strzałka prawa20151303
Ikona - strzałka prawa20131306
Ikona - strzałka prawaPomoc prawna 20181376
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska19898
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia13946
Ikona - strzałka prawaPrawo Miejscowe6044
Ikona - strzałka prawaInformacja o środowisku i jego ochronie4499
Ikona - strzałka prawaPola elektromagnetyczne3245
Ikona - strzałka prawaKomunikaty, Obwieszczenia, Ogłoszenia280302
Ikona - strzałka prawaInformacja Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru240185
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowy - Wydział Architektury i Budownictwa22013
Ikona - strzałka prawaBudynki mieszkalne15059
Ikona - strzałka prawaStacje transformatorowe i kontenerowe6595
Ikona - strzałka prawaSieci21227
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o wolnych stanowiskach pracy279239
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1257766
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych30852
Ikona - strzałka prawaPlatforma Zakupowa7603
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza15633
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?26805
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa33394
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe47922
Ikona - strzałka prawaRadni62858
Ikona - strzałka prawaKierownicy Wydziałów46073
Ikona - strzałka prawaKierownicy i Dyrektorzy Jednostek64225
Ikona - strzałka prawaZarząd Powiatu44477
Ikona - strzałka prawaSekretarz i Skarbnik Powiatu33841
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające dycyzje z up. Starosty49264
Ikona - strzałka prawaWspółpraca międzynarodowa11036
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne7777
Ikona - strzałka prawaPetycje5122
Ikona - strzałka prawaPetycje kierowane do Komisji Skarg Wniosków i Petycji Rady Powiatu Kolbuszowskiego.2681
Ikona - strzałka prawaPetycje kierowane do Starosty3037
Ikona - strzałka prawaBiuro rzeczy znalezionych9433
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna Pomoc Prawna14638
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności cyfrowej4037
Ikona - strzałka prawaZapis transmisji Sesji Rady Powiatu2527
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada powiatu32229
Ikona - strzałka prawaPlan pracy9609
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych2409
Ikona - strzałka prawaRadni22072
Ikona - strzałka prawaStarosta36339
Ikona - strzałka prawaWicestarosta20042
Ikona - strzałka prawaZarząd powiatu22139
Ikona - strzałka prawaSekretarz powiatu18885
Ikona - strzałka prawaSkarbnik powiatu19146
Ikona - strzałka prawaKomisje16541
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna8748
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Mieniem i Finansów7919
Ikona - strzałka prawaKomisja Promocji, Rozwoju Gospodarczego, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki8712
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego8787
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Pomocy Rodzinie i Spraw Społecznych8730
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji2416
Ikona - strzałka prawaWydziały i Biura39323
Ikona - strzałka prawaWydział organizacyjny14172
Ikona - strzałka prawaWydział architektury i budownictwa22099
Ikona - strzałka prawaWydział budżetowo-finansowy11147
Ikona - strzałka prawaWydział komunikacji i transportu69726
Ikona - strzałka prawaWydział ochrony środowiska, rolnictwa, leśnictwa i ochrony przyrody17178
Ikona - strzałka prawaWydział geodezji, kartografii, katastru i gospodarki nieruchomościami26802
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut18355
Ikona - strzałka prawaRegulamin22020
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Powiatu23276
Ikona - strzałka prawaII kadencja 2002-200648702
Ikona - strzałka prawaIII kadencja 2006-201044531
Ikona - strzałka prawaIV kadencja 2010-201449570
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2014-201847394
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2018-202329148
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie powiatu4051
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju18987
Ikona - strzałka prawaJednostki powiatowe
Ikona - strzałka prawaStarostwo Powiatowe91544
Ikona - strzałka prawaPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie53523
Ikona - strzałka prawaStatus Prawny i Organizacja PCPR5496
Ikona - strzałka prawaSposoby przyjmowania i załatwiania spraw5130
Ikona - strzałka prawaDokumenty programowe5716
Ikona - strzałka prawaSprawozdania5003
Ikona - strzałka prawaKontrole5195
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia i konkursy12979
Ikona - strzałka prawaNabór na stanowisko urzędnicze5045
Ikona - strzałka prawaRejestry i ewidencje4569
Ikona - strzałka prawaMajątek i finanse jednostki4645
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół do Spraw Orzekania Niepełnosprawności42796
Ikona - strzałka prawaZarząd Dróg Powiatowych73711
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności1522
Ikona - strzałka prawaBiuro Obsługi Jednostek Samorządu Powiatowego27545
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo17450
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939r.16934
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Weryni13144
Ikona - strzałka prawaLiceum Ogólnokształcące w Kolbuszowej13212
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia Zawodowego10173
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Urząd Pracy66191
Ikona - strzałka prawaMajątek powiatu1756
Ikona - strzałka prawaBudżet29198
Ikona - strzałka prawaProjekt449
Ikona - strzałka prawasprawozdania z wykonania budżetu11129
Ikona - strzałka prawasprawozdania z inwestycji drogowych6817
Ikona - strzałka prawaJednostka Administracji Niezespolonej
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego44215
Ikona - strzałka prawaDane kontaktowe2478
Ikona - strzałka prawaDruki do pobrania13698
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie o wolnych stanowiskach pracy6025
Ikona - strzałka prawaZawiadomienia, Obwieszczenia3135
Ikona - strzałka prawaZakres działania2495
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności cyfrowej1814
Ikona - strzałka prawaPlacówki oświatowe i Jednostki budżetowe
Ikona - strzałka prawaPoradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kolbuszowej35741
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu12776
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian15011
Ikona - strzałka prawaArchiwum12819
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego13214
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów12074
Ikona - strzałka prawaAdministracja100
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi12042
Ikona - strzałka prawa.

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2023-09-27 15:43:20, zmian dokonał(a): adminrp

WCAG 2.0 (Level AA)